Rok szkolny 2019/2020

Klasa I a – sala nr 4, wychowawca Magdalena Ciołkowska

Klasa I b – sala nr 2, wychowawca Beata Szarek

Klasa II – sala nr 1, wychowawca Izabella Woldan

Klasa III – sala nr 3, wychowawca Mirosława Zbroniec

Klasa IV – sala nr 16, wychowawca Katarzyna Flis

Klasa V a – sala nr 16,  wychowawca Sylwia Jurczewska-Fuksa

Klasa V b – sala nr 17, wychowawca Beata Szarek

Klasa VI – sala nr 10,  wychowawca Anna Soćko 

Klasa VII – sala nr 15, wychowawca Sylwia Szymańska

Klasa VIII – sala nr 9, wychowawca Bartosz Prętki 

 

Archiwum

Rok szkolny 2015/2016

1a

1b

Lubimy takie lekcje!

W czwartek 5 maja 2016r. w klasie Ib wyjątkowo smacznie pachniało.

Cały dzień poświęciliśmy rozmowom o zdrowym odżywianiu, zasadach przygotowania posiłku, o konieczności zachowania higieny oraz bezpieczeństwa przy posługiwaniu się nożem. I najważniejsze  – tego dnia przygotowywaliśmy wiosenne  kanapki. Wykorzystaliśmy szczypiorek, który wcześniej wyhodowaliśmy w doniczce na oknie. Przy pracy było dużo radości i zabawy. A najmilsze było zjadanie i próbowanie samodzielnie przygotowanego śniadania.

Swoje umiejętności na pewno wykorzystamy przygotowując kolację naszym rodzinom.

Ekologiczny happening

22 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Ziemi. W tym roku hasło przewodnie brzmiało – „Palący temat – niska emisja”.  Celem organizacji obchodów tego święta jest promowanie postaw proekologicznych i zwrócenie uwagi na nasze codzienne zachowania wobec Ziemi!

Wszystkie działania edukacyjne uczniów klasy Ib były poświęcone tego dnia Matce Ziemi. Rozmawialiśmy o potrzebie dbania o czystość wokół nas, o konieczności segregacji śmieci,
o tym co to jest recykling, malowaliśmy plakaty dla Ziemi. Potem utworzyliśmy „Ekologiczną orkiestrę” i z instrumentami perkusyjnymi wyruszyliśmy na akcję. Robiąc dużo zamieszania i hałasu rytmicznie skandowaliśmy hasło – „Ziemię mamy tylko jedną,
a w dodatku bardzo biedną! To jest dla nas wielki skarb, niech nie rośnie śmieci garb!” Wszędzie przyjmowani byliśmy pozytywnie. Kolejnym etapem naszych działań było sprzątanie terenu wokół szkoły oraz ulicy Bocznej. Byliśmy do tego przygotowani – mieliśmy ze sobą worki i rękawiczki. A na zakończenie w słoneczny, piękny dzień podziwialiśmy uroki przyrody oraz bawiliśmy się na placu zabaw. Fajne są takie dni i takie lekcje! 

1. Mikołajkowy wyjazd do kina klasy IV – rok szkolny 2015/2016

kino kl. 4

W czwartkowe popołudnie 3.12.2015r. klasa IV z wychowawcą p. Bartkiem wybrała się do Cinema City w Wałbrzychu na seans HOTEL TRANSYLWANIA 2. Po długiej podróży i szybkim marszu „wbiegliśmy” do kina dosłownie co do minuty projekcji filmu. Spore zakupy części grupy pozbawiły je obejrzenia początku „Hotelu..”, ale to nikomu jakoś nie sprawiło zawodu i tak wszyscy zadowoleni wróciliśmy do domów w dobrym nastroju:)

 

2. Dyskoteka Andrzejkowa kl. IV

Dzień Dziecka

1 czerwca 2016r. świetnie się bawiliśmy, biorąc udział w zgadywance terenowej. Zadania nie sprawiły nam żadnej trudności, za to dostarczyły mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy.

 23 marca 2016r. – teatr „Opowieści z Narnii”

20160323_110826 (1) 20160323_110836 (2)

 

 

 

 

 

 

Wycieczka do Zamku Książ „Baśniowy Książ” 28 marca 2016r.

 

2 kopia

3 kopia

4 kopia

5 kopia

6 kopia