Kategoria: Bez kategorii (Strona 1 z 132)

Życzenia na wakacje

Ogłoszenie

OGŁOSZENIE

w dniach

18.07.2022 –  12.08.2022

sekretariat szkoły będzie nieczynny

W pozostałe dni

przyjmuje petentów do godz. 14:00

Życzenia

Wycieczka klasy VIIB


21 czerwca klasa VII B wybrała się na pieszą wędrówkę z Jugowa do Walimia. Ponad 12 kilometrowy odcinek pokonaliśmy przez Zygmuntówkę, Kozie Siodło, szczyty Wielkiej Sowy i Małej Sowy. Wakacje tuż tuż

Hortiterapia

W dniu 14.06.2022 nasi uczniowie uczestniczyli w warsztatach z kompetencji emocjonalno-społecznych – hortiterapii. Doświadczali pracy w ogrodzie dydaktycznym Fundacji „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego. Mieli bezpośredni kontakt z przyrodą, poznawali rośliny ich warunki życia i wymagania.  Poznawali poprzez zmysły las, struktury drzew, krzewów, wsłuchali się w śpiew ptaków, sadzili rośliny  itp. Na zakończenie dnia wspólnie biesiadowali przy ognisku i jedli kiełbaski.

Edukacja globalna

Dnia 06 czerwca mieliśmy okazję gościć nauczycieli z Łotwy na  zajęciach z edukacji globalnej pt. „Mieszkańcy łąki”. Były to zajęcia z integracji sensorycznej, z użyciem narzędzi TIK oraz zajęcia praktyczne w formie malowania budek lęgowych dla nietoperzy. Gotowe budki zostaną przekazane Nadleśnictwu Wałbrzych. Lekcje pokazową prowadziły panie: Magdalena Ciołkowska oraz Dorota Herbeć-Ślesinska.

Strona 1 z 132

Działa na WordPress & Szablon autorstwa Anders Norén, tłumaczenie: Polski WP

Skip to content